Me toetame traditsioone ja soovime säilitada meie linnale pikki aastaid omaseid häid suhteid külalistega, tahame pakkuda linna külalistele tähelepanu ja mugavust. Loodame, et külaskäik meie kuurortlinna kujuneb tervislikuks ja meeldivaks.

Eelmise sajandi 30ndatel aastatel ehitatud juugendstiilis villa asub Pärnu kõige prestiiþikamas pargirajoonis, umbes kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel merest, kesklinna vahetus läheduses. Kui soovite olla näiteks oma armastatuga kahekesi, uskuge, ei ole meie vaiksest hotellist keset Pärnu ajaloolist kesklinna paremat paika. Kui olete aga paadunud luksusenautija ega kujuta puhkust selleta ette, ei maksa teil minna otsima 4-5 tärni hotelli, et soovitud luksust leida. Uskuge, kuigi meie hotell on väike ning säravate tähtedeta, on see soliidsuselt ja mugavuselt suurte hotellidega samaväärne.

Green Villa imago on kuue tegevusaasta jooksul välja kujunenud – see on koht puhkuseks nii lastega peredele, turistidele, inkognito-reisijatele ja erineva tasemega ärimeestele. Green Villa on mugav ning pakub kõigile oma külalistele just selle taseme mugavusi, millega nad on harjunud oma linnakorteris. Nii vastab Green Villa just teie maitsele, nõudmistele ja harjumustele ning seetõttu valitakse Pärnusse tulles just nimelt Green Villa aina uuesti oma peatuskohaks, sest siin tekib tahes-tahtmata tunne, justkui kohtaksid vana head sõpra.

Lisavoodi: lastel 3-12 a. 17 EUR, täiskasvanud 20 EUR. Hinnad sisaldavad hommikusööki.

BRONEERIMINE

Nimi*

Nimi
 
Perekonnanimi
Email*
Number
Address*
Tänav, maja nr. , korter, sihtnumber
Linn, Riik*
Linn ja Riik
Saabumine*
Lahkumine*
Külaliste arv*
Laste arv
Sihtkoht?
Laste vanus

Garanteerida tellimuse krediitkaardiga


Nimi
Krediidikaard number
Krediitkaartide tüübid
Aegumistähtaeg
CVC

[recaptcha]

Greenvilla
nznou@hot.ee

KUI SUL ON KÜSIMUSED, PALUN VÕTA ÜHENDUST:

  • +372 443 6040
  • +372 5646 7273

+372 5566 2706